רשלנות רפואית

אם נדמה לכם שבשנים האחרונות חלה עלייה במקרי הרשלנות הרפואית, אתם כנראה טועים. אם כן מדוע נראה לנו שבעבר קיבלנו שירות טוב יותר? מכיוון שבשנים האחרונות חלה עלייה במודעות כלפי רשלנות רפואית. אם בעבר כל מה שהרופא היה אומר היינו מקבלים כאילו היו אלה דברי אלוהים, גם אם התוצאות היו הרסניות, היום אנחנו מרשים לעצמנו לשאול שאלות, לפקפק, לחפש מידע באינטרנט ולהעשיר את הידע שלנו כדי שנדע מהן האפשרויות שקיימות בפנינו, שלא תמיד מספרים לנו עליהן.

חשוב להדגיש, רוב הטיפולים שמוענקים על ידי רופאים הנם מקצועיים ונדרשים, וגם אם המקרה מסתיים באופן שלו לא פיללנו - לאו דווקא מדובר ברשלנות רפואית. אולם ישנן פעמים שכן היה אפשר לעשות משהו אחר ואותה רשלנות רפואית עלולה למוטט אותנו נפשית, רגשית וכלכלית.

כשאנו עוסקים בנושא רשלנות רפואית עו"ד מומחה בתחום הוא דבר הכרחי. עו"ד מומחה ילווה אתכם מול הרשויות וייתן לכם ייצוג משפטי מלא. כיום ישנם מספר ארגונים שחלקם מוכרים מאד מפרסומות בכלי התקשורת שמציעים לכם סיוע בהתנהלות מול הרשויות, אך זכרו שאין להם מעמד משפטי והם אינם רשאים לייצג אתכם בבית המשפט בפני שופט. לכן בכל התנהלות מול רשלנות רפואי עליכם להיעזר בשירותיו של עורך דין שמוסמך ללוות אתכם בכל שלבי התהליך.

רשלנות רפואית תביעה שתוגש על ידי עורך דין מומחה, סיכוייה להתקבל על ידי בית המשפט ולהסתיים על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח גבוהים יותר. נכון, לפעמים רשלנות רפואית מובילה לתוצאות בלתי הפיכות ששום תשלום לא יוכל להחזיר את הגלגל לאחור, אולם מיצוי זכויות כלכליות יאפשר חיים נוחים יותר לנפגע, ואם מדובר ברשלנות רפואית שהובילה לתוצאה טראגית של מוות, התשלום לבני המשפחה יספק שקט נפשי.

כשאתם מחפשים בנושא רשלנות רפואית עו"ד מומלץ, ודאו שהוא מומחה במימוש זכויות בגין רשלנות רפואית. עורך דין שמתמחה בפתרון סכסוכי שכנים או בדיני ירושה למשל, לא בטוח שידע את כל ההתפלפלויות המשפטיות הכרוכות בתחום זה. ייתכן גם שהוא אינו מכיר פסקי דין תקדימיים שעליהם תוכלו להישען בתביעתכם, בניגוד לעו"ד מומחה בתחום רשלנות רפואית. זכרו שמן הצד השני עומדות חברות הביטוח או בתי החולים שמעסיקים את הרופא, והם מצדם מצוידים בסוללת עורכי דין שיעשו הכול כדי למזער את הנזק עבורם ולהוכיח כי לא נעשתה כל רשלנות וכי לכם לא מגיע דבר.

שמי עורך דין ליאור לויט, ואני מזמין אתכם לפנות אלי ברגע שמתעורר צורך לתביעה בגין רשלנות רפואית. בחברתי צברנו ניסיון רב בייצוג לקוחות שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית ונשמח לעמוד לרשותכם ולייצג אתכם עד שתקבלו את מלוא הזכויות המגיעות לכם. ניתן לקרוא בפרק המאמרים כאן באתר על מקרי רשלנות רפואית שהגיעו למשרדי, ואני מזמין אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון, במייל, או דרך עמוד יצירת קשר. אל תהססו ופנו עוד היום לשיחה ראשונית ללא כל התחייבות, ומאיתנו תקבלו שירות אמין, מקצועי ורגיש עד לסגירת התיק לשביעות רצונכם המלאה.